Quality first

“QUALITY FIRST”

To nasze hasło, którym kierujemy się w codziennej pracy. Osiągnięcie najwyższej jakości ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Inicjatywa ta obejmuje szereg działań dotyczących zarządzania, personelu, dostawców, projektowania oraz produkcji i obsługi klienta mających zapewnić osiągnięcie poziomu „zero błędów”. Działania te są elementem kilku programów realizowanych w całym przedsiębiorstwie.

 


Produkcja w najwyższej jakości

Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom obsługującym produkcję w formie w pół-zautomatyzowanej oraz kontroli jakości na wielu etapach jesteśmy w stanie osiągnąć najwyższą jakość produktów finalnych przy zachowaniu bardzo wysokiej dokładności i sprawności produkcji.

Wciąż pracujemy nad podnoszeniem naszych standardów jakościowych ulepszając procesy produkcyjne.

Konsekwentnie również poszukujemy i wdrażamy najlepsze praktyki zapewniając, że nasze procesy i wyroby są produkowane z największą wydajnością i skutecznością eliminując zagrożenia produktowe i środowiskowe. Na tej podstawie wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie w celu zapewnienia wysokiej jakości, niezawodności, wydajności i trwałości naszych produktów oraz najkrótszego czasu dostawy.

Gwarancją jakości są uzyskane przez nas najważniejsze certyfikaty, takie jak:

– IATF 16949:2016,

– ISO 9001:2015,

– ISO 14001:2015.

Zapoznaj się również z Polityką Jakości naszej firmy dostępnej u dołu strony.