O nas

Kim jesteśmy?

Connectors Poland Sp. z o.o. to firma z prawie 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości konektorów dla przemysłu samochodowego. Dzięki wiedzy, sprawności produkcji oraz zachowaniu najwyższej jakości udało nam się zdobyć zaufanie największych producentów przemysłu samochodowego.

Nasze siedziba znajduje się w Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku, w południowo-zachodniej części Polski.

Historia firmy

Firma Connectors Poland rozpoczęła działalność w 2002 r. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło na stabilny rozwój przedsiębiorstwa oraz zdobywanie coraz większego grona klientów.

W trakcie swojego rozwoju firma skupiła się na inwestycjach dotyczących przede wszystkim szkoleń i zdobywania wiedzy, rozbudowie i unowocześnianiu parku maszynowego oraz używanej technologii. Były to kluczowe czynniki w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju produktów oraz osiąganiu zadowolenia klientów.

W 2019 r. firma Connectors Poland Sp. z o.o. przeniosła się do nowo powstałej siedziby przy ulicy Brzegowej 161. Funkcjonalny budynek produkcyjny wraz z biurami oraz pomieszczeniami socjalnymi zapewnia komfort i ergonomię pracy na miarę XXI wieku. Sercem całego obiektu jest część produkcyjna, na którą składa się powierzchnia wielkości 1 216 m2, została ona rozbudowana, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów. Projekt budynku umożliwia szybką rozbudowę powierzchni roboczej o dodatkowe 1000 m2.

Działamy globalnie

Nasz łańcuch dostaw tworzą firmy o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, jak i światowym. Inwestujemy tylko w sprawdzonych i niezawodnych dostawców.

Posiadamy odbiorów na całym świecie – od Ameryki Południowej poprzez Europę, Afrykę oraz wschodnią część Azji, wciąż poszerzając swoją globalną sieć klientów.

Z naszymi kontrahentami współpracujemy na zasadach wspólnego zaufania i szacunku w relacjach handlowych.

Misja i wizja

MISJA Tworzenie technologicznie zaawansowanych produktów, które przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa branży automotive oraz jej rozwoju.

WIZJA Zostanie światowym pionierem w rozwoju technologii konektorów samochodowych przy osiągnięciu maksymalnej jakości produktu i najwyższej sprawności produkcji.

Nasze wartości

Od momentu powstania Connectors Poland realizuje swoje cele biznesowe opierając się na podstawowych wartościach:
zaufaniu, dzieleniu się i postępie.

1
zaufanie w connectors poland

Jest podstawą budowania relacji z klientami i dostawcami. W praktyce przekłada się to na poszanowanie przyjętych zobowiązań, przejrzystość w działaniu i uczciwość.

2
dzielenie się w connectors poland

Polega na dzieleniu się naszym doświadczeniem i wiedzą nie tylko z naszymi klientami, ale przede wszystkim na dzieleniu się nimi wewnątrz organizacji. Dzięki temu każdego dnia pracujemy efektywniej zwiększając nasz potencjał produkcyjny.

3
postęp w connectors poland

Decyduje o przyszłości firmy i stanowi niewymierną korzyść dla jej partnerów i pracowników. Postęp dla nas to nie tylko nowe technologie, ale i nieustanne pogłębianie wiedzy i poszerzanie kompetencji naszych pracowników.

Zobacz naszą firmę